Як правильно приймати амарант?

– Молоде амарантове листя за смаком нагадує молодий шпинат та його краще використовувати свіжими у салатах. Якщо листя старіше, то краще їх бланшувати, готувати на пару або додавати в рагу та ін. Готове листя часто заправляють оливковою або лляною олією, додають спеції та кунжутні насіння.

Залийте 2 ст. л. суміші з листя, коріння та квітів амаранту 200 мл окропу та прогрійте на пару 10 хвилин. Потім охолодіть, процідіть і приймайте відвар по 100 мл тричі на день перед їдою.

Відвар із квіток амаранту підвищує імунітет організму, виводить із нього всі шлаки, відновлює клітини печінки, перешкоджає виникненню ракових пухлин, розщеплює жири та допомагає швидкому схуднення. Він відновлює роботу щитовидної залози та органів внутрішньої секреції.

Настоянка із висушеної сировини може використовувати в лікувальних цілях при грипі та застудних захворюваннях. Ванни з додаванням сухого амаранту можуть бути корисними при алергії, ураженнях шкіри. Олією та спеціальними продуктами з його додаванням часто обробляють укуси комах, ранки, опіки.